Posted in dłonie i paznokcie

Paznokcie – w jaki sposób o nie dbać?

Paznokcie – w jaki sposób o nie dbać? Posted on Październik 29, 2018Leave a comment

NAILS

Kobiety powinny dbać o każdy aspekt swojej urody. Często nawet małe detale mają ogromny wpływ na cały wizerunek. Z tego powodu paznokcie zawsze powinny być zadbane i odpowiednio wypielęgnowane. Dzięki temu nasze dłonie wiele zyskają i będą prezentować się o wiele lepiej. Nie musi to wcale wiązać się z wieloma poświeceniami i częstymi poprawkami.

Hybrydy czy akryle?

Aktualnie mamy dostęp do wielu trwałych metod, które gwarantują nam idealny wygląd nawet przez kilka tygodni. Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi może być wykonywane nawet jedynie raz na miesiąc. Wszystko zależy od konkretnej marki oraz odpowiedniego przygotowania płytki. Aplikacja jest bardzo podobna jak w przypadku klasycznych kosmetyków. Jednak dalszy proces odrobinę się różni. Wszystko utrwalane jest w specjalnej lampie. Dodatkowo nie wystarczą jedynie dwie warstwy koloru. Musimy również użyć bazy i warstwy topu. Tylko wtedy całość będzie się utrzymywać. Stylizacja paznokci może być wykonywana samodzielnie w domu. Jednak z pewnością warto rozważyć opcję wizyty u kosmetyczki. Jest to znaczni wygodniejsze i pozwala nam zaoszczędzić wiele czasu. Szczególnie jeśli nie mamy jeszcze wprawy i nie radzimy sobie z wykonywaniem precyzyjnych zadań.

Stonowane kolory ciągle w modzie

Dodatkowo możemy wtedy zdecydować się na bardziej skomplikowane wzory oraz zdobienia, które staną się idealnym urozmaiceniem naszego wyglądu. Warto jednak stawiać na stonowane kolory, które doskonale dopasują się do wielu ubrań w naszej szafie. Dzięki temu codzienne stylizacje będą spójne i estetyczne.

Polecamy: https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Kosmetyki-naturalne_Swiece-sojowe-i-do-masazu-1822.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *